ساخت میز بیلیارد در تهران

ساخت میز بیلیارد در تهران

ساخت میز بیلیارد در تهران

ساخت میز بیلیارد در تهران با بهترین مواد اولیه و مطابق با اصول و استاندارد ساخت میز بیلیارد انحام میشود. بیلیاردکرج در تولید میز بیلیارد کیفیت و متریال حرف اول را میزند. خرید میز بیلیارد از تولید کننده معتبر نکته حائز اهمیتی می باشد که تنها زمان حقیقت این موضوع را به شما اثبات میکند. در هنگام خرید می بایست به نکات مهمی توجه نمایید، در ادامه با ما همراه باشید تا این نکات مهم را با دقت بیشتری بررسی نمایید. یک تولید کننده معتبر در ساخت میز بیلیارد در تهران با رعایت نکات و استفاده از اجناس با کیفیت، میز بیلیاردی با ضمانت را به شما تحویل میدهد.

قیمت میز بیلیارد در تهران

لازم به یادآوری است که قیمت میز بیلیارد تعیین کننده و تضمین کننده کیفیت میز نمیباشد. اما کیفیت میز بدون شک تعیین کننده قیمت است. قیمت میز بیلیارد بسته به نوع میز و ابعاد میز متغیر است.

انواع میز بیلیارد عبارتند از:

  • میز ایت 9فوت
  • میز ایت 8فوت
  • میز اسنوکر
  • میز بیلیارد چند منظوره
  • میز بیلیارد ام دی اف
  • میز بیلیارد شیشه ای

برای کسب اطلاعات جهت خرید میز بیلیارد با کیفیت با کارشناسان بیلیاردکرج تماس حاصل نمایید.

تولیدی میز بیلیارد در تهران

تولیدی میز بیلیارد در تهران

اگر به دنبال تولیدی میز بیلیارد در تهران هستید، مجموعه بیلیاردکرج بهترین پیشنهاد و معتبرترین مرکز تولید و فروش میز بیلیارد در ایران می‌باشد. در هر نقطه از کشور عزیزمان که باشید بیلیاردکرج میز بیلیارد دلخواه شما را تولید و برایتان ارسال می نماید.
ارسال میز بیلیارد به سراسر کشور به همراه نصاب متخصص جهت نصب اصولی میز بیلیارد می باشد.

ساخت میز بیلیارد ویلایی در تهران

میز بیلیاردها در ساخت میز بیلیارد در تهران بنا به استفاده میز بیلیارد و نوع مصرف کننده درجه بندی میشوند. برای تعریف دقیق تر بازی کنندگان میز بیلیارد در باشگاه بیلیارد بسیار بیشتر از تعداد بازی کننده های یک ویلا یا خانه می باشند. به همین دلیل متریال مورد استفاده در میز بنا به درخواست مشتری قابل تغییر است. برای ساخت یک میز بیلیارد ویلایی با کیفیت کارشناسان ما با ارائه تمامی نکات مربوط به متریال و اطلاعات بهترین میز بیلیارد را مطابق سلیقه شما آماده و برای شما ارسال می کنند.

 ساخت میز بیلیارد چندمنظوره در تهران

 ساخت میز بیلیارد چندمنظوره در تهران

بسیاری از افراد تمایل دارند میز بیلیارد چند منظوره داشته باشند. کاربرد  فوق العاده این میز بیلیاردها طرفداران بسیاری پیدا کرده. از آنجا که میز بیلیاردهای چند منطوره می تواند سه کارکرد عالی و حائز اهمیت را برای شما فراهم کند میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ و میز غذاخوری که انتخاب هوشمندانه ای نیز می باشد.

ساخت میز بیلیارد و گارانتی 24ماهه

 بیلیاردکرج میز بیلیاردهای تولید شده خود را با تضمین به مشتریان خود ارائه می‌نماید. جرا که برای اطمینان خاطر مشتریان کیفیت بدنه، سنگ و پارچه خود را تضمین می کند. در مجموعه بیلیارد کرد رضایت مشتریان حرف اول را میزند.

ساخت میز بیلیارد ام دی اف در تهران

میز بیلیارد ام دی اف برای بازی یا دکور؟ اگر از طرفداران بازی بیلیارد هستید به خوبی می دانید که برای بازی استاندارد بیلیارد بستر و کیفیت میز بیلیارد جزء اجتناب ناپذیر بازی بیلیارد میباشد.در میز بیلیارد ام دی اف جنس کف میز  ام دی اف بوده و توانایی ایجاد بستر برای بازی بیلیارد حرفه ای را ندارد. به همین دلیل بیلیاردکرج این نوع میز بیلیارد را برای بازی پیشنهاد نمیکند.

میز بیلیارد ام دی اف بیشتر جنبه دکوری دارند و انتظاری بیشتر از آن نمیتوان داشت. چرا که معایب آن بسیار بیشتر از مزایای آن می باشند.

ساخت میز بیلیارد شیشه ای در تهران 

ساخت میز بیلیارد شیشه ای در تهران 

میز بیلیارد شیشه ای جزو لوکس‌ترین میز بیلیارد ها هستند که زیبایی و جذابیت بی نظیری دارند و هر بیننده ای را مجذوب خود می کند . میز بیلیارد های شیشه ای استحکام بالایی دارند و امکان بازی بیلیارد روی آن فراهم می باشد.

قیمت میز بیلیارد شیشه ای نسبتا بالا می باشد و این نوع میز بیلیارد جزو لوکس‌ترین میزها هستند.

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *